O nás

Chalets Minerália… miesto, ktoré Vás očarí

Chalets Minerália sú luxusné apartmánové domy s vynikajúcou polohou pár metrov od lanovky Grand - Brhliská turisticko-športového strediska Jasná v Demänovskej Doline.

Priestranné apartmány v Jasnej sú vybavené kuchynským kútom, jedálenským stolom, obývacou časťou s krbom a saunou. Majú dve spálne, pričom každá izba má k dispozícii vlastnú kúpeľňu s toaletou. V celom apartmáne je dostupné bezplatné WiFi pripojenie na internet. Klienti majú k dispozícii aj bezplatné parkovisko priamo pred apartmánovým domom.

Demänovská dolina je celoročne príťažlivá destinácia. V lete ponúka turistické chodníky krásnou prírodou chráneného územia Národného parku Nízke Tatry a v zime takmer 50 km zjazdoviek najväčšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku.

luxusné apartmány jasna
apartnmány jasná

V Demänovskej Doline sa nachádza aj najdlhší jaskynný systém na Slovensku – Demänovská jaskyňa slobody, ktorá sa spolu s Demänovskou ľadovou jaskyňou každoročne teší vysokej obľube turistov.

Nízke Tatry v letnom období ponúkajú širokú škálu trás pre pešiu turistiku a treking. Známe sú prechádzky okolo Vrbického plesa, k Symbolickému cintorínu obetí Nízkych Tatier, magistrálou z Kosodreviny pod Ďumbier, na Chopok či na Chatu generála M. R. Štefánika.

Naše apartmány

chalety mineralia interier
Apartmány Deluxe
apartmany chalety mineralia
Apartmány Luxury Deluxe
interier chalety mineralia
Apartmány Luxury Deluxe Superior