Chalets Minerália... miesto, ktoré Vás očarí

Apartmány Jasná

Chalets Minerália sú luxusné apartmánové domy s vynikajúcou polohou pár metrov od  lanovky Grand - Brhliská turisticko-športového strediska Jasná v Demänovskej Doline. 

Priestranné apartmány v Jasnej sú vybavené kuchynským kútom, jedálenským stolom, obývacou časťou s krbom a saunou. Majú dve spálne, pričom každá izba má k dispozícii vlastnú kúpeľňu s toaletou. V celom apartmáne je dostupné bezplatné WiFi pripojenie na internet. Klienti majú k dispozícii aj bezplatné parkovisko priamo pred apartmánovým domom. Domáce zvieratá nie sú dovolené. 

 

Demänovská dolina je celoročne príťažlivá destinácia. V lete ponúka turistické chodníky krásnou prírodou chráneného územia Národného parku Nízke Tatry a v zime takmer 50 km zjazdoviek najväčšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku.

V Demänovskej Doline sa nachádza aj najdlhší jaskynný systém na Slovensku – Demänovská jaskyňa slobody, ktorá sa spolu s Demänovskou ľadovou jaskyňou každoročne teší vysokej obľube turistov.

 

Nízke Tatry v letnom období ponúkajú širokú škálu trás pre pešiu turistiku a treking. Známe sú prechádzky okolo Vrbického plesa, k Symbolickému cintorínu obetí Nízkych Tatier, magistrálou z Kosodreviny pod Ďumbier, na Chopok či na Chatu generála M. R. Štefánika.